Tee oma kehale pai

Mina olen Berit, Berrichi brändi looja. Mul on väga hea meel Sind siin näha ja suur rõõm, et oled enda jaoks Berrichi kehakreemi avastanud. 
“Kingitus kehale” on loodud Sulle, kaunis naine, et võtaksid aega iseenda jaoks. Tänapäeva kiires tempos ei oska me sageli hinnata ega märgata väikeseid argiseid hetki. Siinsete videote kaasabil saad massaaži, muusika ja meditatsiooni saatel lõõgastuda ja samal ajal kreemi nahale kandes pühendada aega ja tähelepanu oma kehale. Sinu keha tänab Sind selle eest. 
 

Gua Sha massaaž kehale

Näojooga treener Kaidi Hunt õpetab Sulle, kuidas Gua Sha kiviga kehale massaaži teha. Võta enda jaoks see aeg ja pühendu oma kehale. Naudi ning lõõgastu ja tunne, kuidas keha ja hing saavad toidetud ja pinged vabanevad.

Kreemita oma keha meditatsiooni saatel

Meditatsiooni juht Brenda Randloo Oja aitab luua Sul ühenduse oma kehaga. Võta aeg enda jaoks ning keskendu oma kehale, samal ajal seda kehakreemiga niisutades ja masseerides. Just nüüd ja praegu on aeg keskenduda vaid endale. Kuula, tee kaasa ja naudi protsessi, kaunis naine.

Muusikarännak kehale ja hingele

Sinu ees on spetsiaalne muusikarännak, mis on hoolikalt loodud kehahoolitsuse kaaslaseks. See on segu ilusatest helidest ja südamesageduse rütmidest. Lase helidel end kaasa haarata, tunne, kuidas see tõstab Sinu vaimu ja täidab Su südame rõõmu ja rahuga, samal ajal, kui Berrichi kehakreem hellitab sinu nahka. Helid on valitud armastuse ja hoolitsusega, pakkudes Sulle kõrgendatud heaolu. Soovin Sulle head nautimist ja imelist rännakut heaolu lainele! 🫶

Muusika on kokku pannud DJ Karinsmatic.