Berrichi nahahooldus – kokteil puhtast loodusest

Berrichi looduslik nahahooldus on sündinud usust, et puhas ja looduslik on nahale parim. Seetõttu on kõik toodetes kasutatud koostisosad naha- ja keskkonnasõbralikud.

Tooted sisaldavad unikaalset vetikatest pärit astaksantiini ja furtsellaraani kombinatsiooni, millel on teaduslikult tõestatud sügavalt niisutav ja vananemisvastane toime. Algalite vetikapulbri lisamine Berrichi nahahooldustoodetesse tugevdab epidermise kaitsevõimekust.

Berrichi tooted ei sisalda parabeene, sulfaate, ftalaate ega kunstlikke lõhnaaineid.

Vaata koostisosi

Vetikate maailm

Vetikad on ookeanide salajased puhastajad, toitjad ja kaitsjad ning neil on aastasadu olnud valitsev koht Aasia iluarsenalis niisutava, rahustava ja vananemisvastase toime tõttu.

Vetikad pakatavad toitainetest, vitamiinidest, mineraalidest ja aminohapetest. See annab neile nahka süvaniisutava ja noorendava, tekstuuri ühtlustava, põletikuvastase ning toksiine väljutava toime.

looduslik nahahoodus

PÕHITOIMEAINED

Võimsad vetikad

Super-õlid

Super-õlisid on särava ja veatu jume saavutamiseks kasutatud sajandeid. Need sisaldavad tohutut spektrit toitaineid, rasvhappeid ja vitamiine. Õlidel on võime niisutada nahka sügavuti, mille tulemusel tekib sügaval dermises ehk pindmise marrasnaha all asuvas pärisnahas lipiididest kaitsekiht.

Vastupidiselt levinud eelarvamusele ei ummista õlid poore, vaid annavad rakkudele tasakaalustava signaali rasu ületootmise lõpetamiseks. Selle tulemusel leevenevad põletikud ja poorid ahenevad. Kui vaha-põhised kreemid tekitavad nahale pindmise ning ajutise rasukihi, siis õlide salarelvaks on toimimine süvitsi ja kauakestvalt.