Lisatud korvi

* Tasuta tarne Eesti piires al. 30 € ostust
LOODUSLIK NAHAHOOLDUS - JÕUD JA TEADUS

Eesti looduskosmeetika on alternatiiv tavakosmeetikale puhtast loodusest

Mis oleks, kui sinu nahahooldus põhineks sinu naharakkude loomulikul võimel uueneda? Meie kehal on imeline võime end ise tervendada – see on meie meie keha olulisim funktsioon. Vahel aga kaotame oma tasakaalu. Looduse tervendav jõud on midagi palju enamat kui rahvatarkus. Berrichi kasutab puhast loodust ja sinu enda naha võimet taastuda, uueneda ja vähendada vananemise märke.

Pane oma nahk iseend tervendama
Taasta naha loomulik tasakaal
Aeglusta vananemisprotsesse
Looduslik nahahooldus

Avasta Eesti looduskosmeetika võlud

1
Vajadus

Berrichi on Eesti looduskosmeetika, mille idee sai alguse selle looja Berit Joosepi enda nahaprobleemidest. Pinnakuiv ja allergiline nahk ning põletikud panid Beriti otsima alternatiive tavakosmeetikale puhtast loodusest.

2
Lahendus

Ta asus oma koduses köögis kreeme kokku segama võttes ainest taimeravi raamatutest ja vanaemade tarkustest. Kirglikust hobist kasvas midagi enamat pärast perereisi Balile, kui Beriti jaoks avanes vetikate maailm.

3
Tulemus

Beriti kirglik hobi viis ta peagi kokku teadlastega ja vetikate ning super-õlide vägi muutus kreemiks peale kaheaastast teadustööd. Berrichi kreemid sündisid koostöös Tallinna Ülikooli Loodus- ja Tervisteaduste Instituudi teadlaste Rando Tuvikese, Marju Robali ja kogenud Berrichi nahaspetsialistidega. Kreemides kasutatud toimeaineid on põhjalikult uuritud ja testitud ning nende mõju on teaduslikult tõestatud.

4
Tulemus

Kreemide võtmekomponendid, vetikad ja super-õlid, moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Berrichi looduskosmeetika tooted on unikaalsed ja tõesti tõhusad. Need äratavad üles keha loomuliku võime uueneda ja paraneda – toites, taastades ja niisutades nahka sügavuti. Tulemuseks on ühtlane jume ja tekstuur, loomulik elastsus ning kaitsevõime.

Berrichi on valmis äratama su nahka!

Nimi

Nimi Berrichi koosneb Beriti hüüdnimest “Berr” ja sõnast “chi”. Chi tähistab eluenergiat ja hinge – Berrichi äratab sinu naha loomuliku võime uueneda, aktiveerib sinu naha chi.