



Pisikesed kreemitestrid sulle proovimiseks
Testerid3.00€
Soovid teada kuidas Berrichi kreemid välja näevad, lõhnavad ja töötavad sinu nahal? Testi Night öökreemi, Day päevakreemi, Light päevakreem, Eye silmakreemi, For Men päevakreemi ja Hand kätekreem ning armu ära!
Saada meile oma tühi kreemipudel ja saa 10% soodustust oma järgmiselt ostult. Loe lähemalt.
Sarnased tooted
Luksuslik sametist kosmeetikakott on piisavalt ruumikas, et mahutada ära kõik vajalikud tooted ühe korraliku näohoolduse jaoks.Samuti sobib kott meigi- ja tualett-tarvete hoidmiseks ja mugavaks kaasaskandmiseks nii reisile kui puhkama minnes.
Näokreem Light sisaldab tõhusaid niisutavaid ja vananemisvastaseid vetikatest pärit antioksüdante astaksantiini ning furtsellaraani, mis on tekstuuri ühtlustava, põletikuvastase ning toksiine eemaldava toimega. Põletikke ja aknet aitavad veel leevendada usnea barbata ehk kare habesamblik ja aloe vera, mõlemad tasakaalustavad naha mikrobioomi. Kreem rahustab tõhusalt ärritunud, allergilist ja põletikulist nahka.
Meeste näokreem For Men on kergelt imenduv ja sügavalt niisutav kreem igapäevaseks kasutamiseks. Vetikatest pärit antioksüdandid taastavad naha tasakaalu ja kaitsevad nahka väliste stressorite eest. Vähenevad põletikud, kuivus ja armkude.
Tegime meie armastatuimatest kreemidest komplekti, mis on soodsam kui eraldi ostes!Komplekti kuuluvad:
Berrichi Day päevakreem 30 ml,
Berrichi Night öökreem 30 ml ja
Berrichi Eye silmakreem 15ml.
Karp on valmistatud 100% taastöödeldud paberist.Kinkekomplekte on müügil piiratud koguses vaid Berrichi e-poes.
Päevakreem Day sisaldab tõhusaid niisutavaid ja vananemisvastaseid vetikatest pärit antioksüdante astaksantiini ning furtsellaraani. Kreemile lisab jõudu Amazonase vihmametsadest pärit cacay õli, mis parandab naha struktuuri.
Rikkalik öökreem Night taastab, toidab ja niisutab nahka sügavuti ajal, mil sa magad. Kreem aeglustab ning ennetab vananemise märke, parandab kollageeni tootmist ning taastab naha loomulikud kaitsebarjäärid. Kreem leevendab tõhusalt põletikke, kuivust ja allergiatest tingitud vaevusi.
Pakkisime meie armastatuimad tooted ilusasse kinkekarpi, et kingi tegemine oleks lihtsam!Kinkekarbis on toodete komplekt:
Berrichi Day päevakreem 15 ml ja Berrichi Scrub puuderkoorija 12 g.Karp on valmistatud 100% taastöödeldud paberist.
Kinkekomplekte on müügil vaid Berrichi e-poes.
Meeste näokreem For Men on kergelt imenduv ja sügavalt niisutav kreem igapäevaseks kasutamiseks. Vetikatest pärit antioksüdandid taastavad naha tasakaalu ja kaitsevad nahka väliste stressorite eest. Vähenevad põletikud, kuivus ja armkude.
pirgit.smirnov –
Enne toote ostu soovisin toodet testida ja olen positiivselt vaimustuses ja nüüd teen julgemalt ostu! 🙂
Anni –
Head kreemid,tasus proovimist
Anni –
Tasus testida,mulle meeldis